ANNONCE -Jak ulozit na HDD obsah schranky

Kdyz si procitam na www.annonce.cz inzeraty a ulozim si je do schranky (zaskrtnutim policka vedle inzeratu), mam pak ve schrance ulozeno max az 50 inzeratu. Kdyz si pak zobrazim Obsah schranky, chtel bych si tento Obsah schranky ulozit na HDD. Kdyz dam klasicky v IE 5.0 CZ Soubor - Ulozit jako- Uplna stranka WWW - ... tak se mi na HDD ulozi jenom asi 1500 b velkej soubor, ktery ale ten obsah schranky (tj. text tech 50 inzeratu) neobsahuje. Vytisknout ten obsah schranky na tiskarnu jde. Jsou teda 2 varianty, predesilam ze delat webove stranky neumim. 1) Jsem blbej a neumim ulozit webovou stranku na HDD 2) Jsou to kurvy a pomoci nejakeho skriptu to zatrhli 3) Plati obe varianty vyse ad 1) 2) :)

Odpovědi na otázku

Výsledok schránky /inzeráty ktoré ste si uložili do pomyslnej schránky/ je podávaný cgi scriptom preto nejde ani napríklad obnoviť tá stránka s obsahom tých inzerátov jej adresa sa javí takto:http://sekac.annonce.cz/cgi-bin/online.Samozrejme sa to dá obísť trochu komplikovaným spôsobom.Ked budete mať zobrazenú stránku s tými inzerátmi tak treba použiť pravé tlačidlo myši a klik na zobraziť zdrojový kód.Ten sa zobrazí v notepade.Toto uložiť napr ako "online.txt" .Potom otvoriť hocijaký HTML editor ako čistú stránku a vložiť do nej obsah toho textového súboru a hotovo.Pokial vo chvíli prezerania Vami takto vytvorenej stránky budete pripojený na internet budete to mať aj s obrázkami v opačnom prípade to bude bez nich:)Ovšem ovela jednoduchšie je stiahnuť si obsah obrazovky ako toto krkolomné pirátenie:))