» Poradna » Programy

ANKETA: Jaky je nejlepsi soft na RIP DVD filmu (krome Shrinku)??

Nejradeji mam DVD Shrink 3.2 a co VY ??????

Odpovědi na otázku

Pod pojmem DVD Rip se vetsinou mysli prevod DVD do DivX/XviD. ShrinkDVD se pouzivan na DVD2DVD-R, nebo na "zalohovani" DVD.

Dostals mne - myslel jsem na ZALOHOVANI - DVD9 to 5

To jsou mi vecy. Clovek se porad uci. :o)

Na delší či akčnější filmy kolem 3 hodin a víc je vhodné použít něco kvalitnějšího, jako např. Pinnacle Instant Copy 8.

Nejlepší je vyléčit a ořezat shrinkem,grabovat instant Pinnacle 8,akorát to vypalování je u něj nic moc,škoda,že jeho image neumí vypalovat jiné programy.

Image z PinnacleInstantCopy lze překonvertovat programem pdi2iso a pak vypálit třeba Nerem. Funguje to a je to spolehlivější.

Díky za radu.Já už jsem byl z toho nešťastný.Dokonce jsem to řešil tak,že jsem nejdřív vypálil RW a pak si zpětně z něho udělal ISO,což má za následek ztrátu kvality.Teď už to bude OK.Takže dík.

Jo a místo Nera bych doporučil Alkohol 120 anebo Disk Juggler.Ale Disk Juggler chce stáhnout z DC,aby podporovala vypalování "on the fly".ISO dáte do virtulní mechaniky Alkoholu a pak to Jugglerem vysmahnete a to je jistota.Můžete mi věřit,protože mám nespolehlivou notebookovou vypalovačku Toshiba R6112 a stálo to hodně peněz,tyhle zkušenosti a samozřejmě vypaluji jedině na verbatimy.

PDI umí smažit Alcohol a DVD Decrypter

Nevím jestli decrypter,ale alkohol určítě ne.

DVD Decrypter

memcoder

Pokuď tazatel píše: ...(kromě Shrinka), tak je jasný, že nejde o RIP-změnu formátu, tak nechápu, co tady píšete někteří za bludy....

žádné bludy, ale když si přečteš posloupnost dotazů, tak poznáš, že několik odpovědí je směřováno spíš na to, čím vypálit PDI, každému je přeci jasné , ža Alcohol a DVD Decrypter neumí snižovat datový tok u videajinak k původnímu dotazu,používám-většinou Shrink-když chci kvalitu, tak DVD Rebuilder (CCE 5 průchodů)-takový kompromis mezi těmi dvěma je IC8, ale má pár much

Ano IC8

... Ano IC8 má opravdu nějaké mouchy. Kopíroval jsem Saving Private Ryan s nastavením, že chci všechny jazyky pryč kromě CZ a EN a na výsledném DVD zůstala němčina. Ale snad je to výjimka...

Ten titulek byl asi matoucí. Je fakt, ze na kvalitu pouzivam DVD Rebulder (pod 75%) .....Jak dlouho vam trva prevedeni filmu v IC8?