» Poradna » Ostatní

Animované filmy - Jaké?

Ahoj.Strašně se mi líbí animované filmy a tak bych Vás chtěl poprosit, jestli by jste mi mohli napsat nějaké, které Vás zaujaly, popř. slyšeli o nich, že jsou dobré.Líbily se mi např. Megamysl, Na vlásku, Ledové KrálovstvíDíky.

Odpovědi na otázku

Hledá se Nemo, Úžasňákovi, Já padouch, Příběh žraloka, Shrek, Doba ledová, Auta, Letadla, Vzhůru do oblak, Ratatouille, Příšerky s.r.o., Asterix a Obelix, Lví král, Jak vycvičit draka, Monstra vs. vetřelci, Za plotem a ještě určitě spuostu dalších dobrých filmů, na které si už nevzpomenu.

http://www.csfd.cz/film/218925-divoke-vlny/ Jeden z nejlepších :) .

Jestli máš rád filmy s tučňáky a o sexu tak tebnto je fain:http://www.csfd.cz/film/224944-holky-jdeme-n... aj bych ho tu doporučil, ale není to animovaný, teda co si pamatuju.

Jenom jsem tazateli doporučil výborně zpracovaný animák :) . Celý jej točil kameraman, který se pohyboval ve 3D světě. Jako druhý bych mohl doporučit Máma mezi marťany, kde si zase naopak 3D postavy zahráli samotní herci http://www.csfd.cz/film/266897-mama-mezi-mar... :) . Když jsem viděl začátek filmu, tak jsem měl pocit, že se vůbec nejedná o 3D animaci.

Šak já nic proti tvému doporučení neměl, sám jsem divoké vlny viděl a je to dobrej film, líbil semi. Já ten mnou doporučený doporučil tobě, pokud se ti líbí tučňáci, i ten mnou doporučený se mi líbil, hlavně jak řešili dva kamarádi sex do zadku jednoho kamaráda s jeho samičkou. Ten druhý tebou doporučený jsem neviděl.

fajn jsou třeba taky první dva díly Madagaskaru, Rebelka, Království lesních strážců, Rio, Slepičí úlet (ten sice není klasicky animovaný, ale to nevadí)

jo, celkem fajn je i Turbo

Doba ledová 1, Shrek 1 i 2...jinak pokud vám jde jen o ty postavičky a ne o příběh...ach jo...Jinak ANIMOVANÉ filmy...viš ty človíčku vůbec co je animace? Zkus si na youtube najít třeba něco od Karla Zemana...(no čumím če od toho velikána animace tam toho moc není)....a tak. Jako např. mně zaujaly i ty Chobotnice z 3. patra...a spoustu dalších. Ale ty nebyly dělané na počítači, ale políčko po políčku, drobná změna scény....pohnout rukou loutky, překreslit obraz RUČNĚ kolikrát za sekundu? TO bylo umění. Co mně zaujalo v animovaných filmech by tě asi nezajímalo

Uz jste dost dospeli na pohadky. Jestli mate deti tak to je normalni. Vam doporucuji jiny veci nez je animak. Jina vec krome pohadek je napriklad prijmy prenos z fotbalu.