» Poradna » Web a internet

Ani po resete hesla sa nedá prihlásiť!

Mám účet na soc.sieti MeWe,prihlásim sa do neho z čohokoľvek,iba z môjho ntb nie! Zmenil som heslo,vyčistil prehliadač,notebook,reštartoval ntb a stále mi vypíše,že 'incorrect login'.Na iných zariadeniach (aj ntb) sa prihlásim bezproblémov.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci

OK, a co my s tim?

OK.Tak vďaka.

A nemáš tam něco, co to blokuje? Třeba vypnutý javascript, zakázané cookies... apd nebo zkus jiný prohlížeč.

Tak na pokus č. asi 350 sa to podarilo.Ďakujem za radu a tiež za ochotu poradiť!

A nemá ten NB nepatrně jiné rozložení kláves (některý znak je jiný a tím pádem zadáváš některý znak chybně)? Napiš si někam to heslo tak, abys znaky viděl a pak přes Ctrl+c - Ctrl+v jej vlož do přihlášení.

Ďakujem.