» Poradna » Programy

Angry Birds

Zdravím, ví někdo, jak na PC vyresetovat skóre u hry Angry Birds? Nepřišel jsem na to, kam se to ukládá, smazání nebo spuštění z jiné složky nepomáhá... Děkuju

Odpovědi na otázku

Smazat /var/opt/rovio/angrybirds/highscores.lua nepomohlo?

já jsem psal, že mám verzi pro počítač. Strejda google mi našel tvoji radu, ale na PC nic takového nemám. Chci si to prostě zahrát od začátku a nenašel jsem nikde jak to udělat

Jasně, sorry, cesta k souboru v PC je D&S/uživatel\Data Aplikací\Rovio\Abgry Birds\

Dík moc