» Poradna » Ostatní

Anglictina New Headway English Course

Zdarvim,
potreboval bych poradit od znalcu anglictiny, protoze ja sam anglicky neumim ani slovo. Ditko ma ucebnici na ktere stoji: Elementary, Student´s Book, New Headway English Course. Jako autor je: Liz and John Soars. Bylo mi receno, ze to je druhy dil a, ze mame koupit dil prvni.

Problem je, ze ucebnic New Headway English Course maji v obchode snad padesat a nejsou nijak oznaceny ktery dil je prvni, ktery druhy atd. Poradil by mi nekdo, ktery dil je prvni k ucebnici, kterou jsem psal?

Odpovědi na otázku

Vy se chcete ucit anglicky a nejste schopen se domluvit s prodavacem v obchode cesky?

Ja se ucit anglicky nechci, bohate mi staci rustina Prodavace v obchode jsem se samozrejme ptal, ale vedel asi to stejne, co ja

vyžádej si isbn kód