» Poradna » Ostatní

Angličtina - překlad

Dobrý den,mohl by mi někdo pomoci s překladem následujících spojení? Text se týká toho, jaké služby je firma schopna poskytnout majiteli domu. Předem moc děkuji.- Manage your home as a location possibility- chef and in house catering- Boats periodic checks, mooring, ITB (tady mi jde hlavně o zkratku ITB)- on call and check out- security call out

Odpovědi na otázku

gůgl má dnes volno?

Pokud by mi to přeložil Google, tak bych to sem asi nedávala, ne? Vyjmenovaná spojení mi nedávají smysl a potřebuji s nimi poradit.

No schvalne co jste vygooglil k tomu ITB. ;o)

Integrated Tug & Barge, hned prvni odkaz...

Manage your home - správa vašeho domovachef and in house catering - kuchař a stravování v doměBoats periodic checks, mooring - pravidelné kontroly lodí, kotveníon call - na zavolánícheck out - odhlásit sesecurity call out - bezpečnostní zavolání