» Poradna » Windows (a jiné OS)

Anglicke W10 - rucni stazeni KB aktualizace (jsou jeste jazykove verze)..?

Trochu podivna otazka - u starsich verzi Windows, kdyz se stahovalo rucne nejake KB, tak se muselo stahovat v jazykove verzi, v jake byly Windows.U W10 je to porad taky..?Ptam se proto, ze kdyz se napr. podivam na KB4089510, tak u vyberu jazyku uz je pouze - Podporované jazyky: all.Mel jsem treba anglicke W7, ve kterych byla doinstalovana cestina (tzn. KB se stahovaly anglicke).Mam anglicke W10, ve kterych je taky doinstalovana cestina.Plati to takhle porad (neberu v potaz to, ze aktualizace se tam cpou automaticky)..?

Odpovědi na otázku

Normální člověk si nainstaluje (nic tomu nebrání) takovou jazykovou verzi Windows, kterou hodlá používat. Pak si může (mimo jiných problémů) odpustit i ten z dotazu.

No nic, tak jsem si to musel vyzkouset. Evidentne uz jsou jazykove neutralni.Vytvorim image z US W10, kde dam CZ MUI, pak vytvorim image z CZ W10, kde dam US MUI.Zajimalo mne, jestli musim ve WSUSu tahat jak verze US, tak i CZ (tzn. 2x tolik mista).Miluju, kdyz odpovida nekdo, kdo nema co rict

Normální člověk, pokud používá WSUS, tak si ho nastaví tak aby stahoval pouze co je třeba. To se týká bitových, jazykových popř. jiných verzí...

Ano a proto jsem se ptal, jestli se porad musi stahovat podle jazykovych verzi...