» Poradna » Web a internet

Anet - Liberec

je tu někdo z Liberce s internetem od Anetu?neregistrujete v poslední době problémy s rychlostí?

Odpovědi na otázku

Anet má celkově problémy s rychostí a to hlavni při vytížení..hlavně víkendy

Jsem z Liberce, mám Internet Wifi 5/2 od Anetu a mám velké problémy s rychlosti a to o víkendu. Stěžovat si je zcela zbytečné. Jediná možnost je odejít.

A-net mám už dva roky a s rychlostí jsem zatím neměla potíž. Jednou mi nešel internet, ale nakonec se ukázalo, že to je moje chyba. Na infolince jsem se domluvila a druhý den přijel technik a všechno mi vysvětlil. Normálně stahuji a není problém. Jsem spokojená.