» Poradna » Programy

Android Update

Co je prosím Android update?Stáhl jsem si tuto aplikaci a mobil se mi každé dvě minuty restartoval a aplikace nešla odinstalovat.Nakonec jsem musel odstranit z mobilu celou paměť a všechno co odstranit šlo .Můžete mi objasnit co to mělo znamenat?Nebo jestli se ten Update tloukl s jinou aplikací ?James

Odpovědi na otázku

Nevíme jaký máš telefon ani důvod, proč sis tu aplikaci instaloval.Každý Android má integrovaný updater systému, nechápu co tě vedlo k instalaci jiného.Reklamuj to než to vyhodíš do sběrného dvora.

Nainstaloval sis nějaký malware (závadnou aplikaci). Kdybych ti poslal na Windows aplikaci "WindowsUpdate.exe" vyžadující administrátorská práva, taky bys ji vesele spustil?

http://www.svetandroida.cz/ota-update-center-automat... Zkus se tím prokousat, tady není první lekce jnp, ale computer

Proč stahuješ něco, o čem netušíš, k čemu slouží?