» Poradna » TV, audio a video

Android TV MX Q Pro 4k

Dobrý den, dnes jsem zakoupil android tv MXQ PRO 4K, při instalaci se mi "povedlo" nastavit box do omezeného profilu. Po zapnutí na obrazovce hlási, že se přepína do omezeného profilu. Nedostanu se do menu, jen na úvodní stránku a po navolení "Nastavení" se zobrazí jen: Síť, Informace, usnadnění ovladani a dálkové ovládani a přislušenstvi. Můžete mi prosím jak z toho ven? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkus použít návod k obsluze.

2. Hard Reset MXQ Pro using the Reset buttonhttps://www.techowns.com/reset-mxq-pro-4k/

Vzadu vedle HDMI konektoru je malý kulatý konektor AV a vedle něj stejný malý kulatý konektor SPDIF. Box odpojit od sítě, tím SPDIF prostrčit párátko, nejlépe s uštípnutou špičkou, tím stlačit a držet za konektorem skryté tlačítko, box zapnout a tlačítko pustit. Najede Android a pak se otevře servismenu. V něm ovladačem vybrat položku Wipe data/factory reset, stisknout OK a pak počkat asi 5 až 10 minut, až najede Android a box nastartuje v expedičním (továrním) nastavení.