Android tv box

Zdravím nemáte někdo zkušenost s nějakým multimediálním centrem nebo android tv boxem který má oficiální certifikaci na Netflix ? Měl jsem možnost vyzkoušet 2 boxy od Tesly a 1 od Strongu a všechno to jsou cajky kde polovina aplikací se musí instalovat bočně mimo google play, protože to samozřejmě hodí hlášku aplikace není kompatibilní. Našel jsem akorát Xiaomi mi tv box, ten by byl ok ale pro změnu zase nemá lan port takže zase krám😂 Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Proč krám..? Měl jsem kdysyk Evolveo Stick s Androidem (ale už nestíhal), nakonec jsem to risknul teď s Xiaomi Mi TV Stick a jsem spokojený i s příjmem na WiFi (který mě překvapil).Ano, 4K mě nijak netrápí, že nemá (to má až ten Xiaomi Box).

xiaomi tv box S a k tomu ugreen redukci USB to LAN/3xUSB za 10USD od čínana.Naprosto spolehlivé a vše funkční jak má.Zkusil jsem hodně krabiček a nikde Netflix nechodil jak měl ( musel se ovládat kurzorem myši a nebyl ve FULL HD)Za tuto cenu je to xiaomi super ( i když má starší železo tak jede O.K.)

njn vidím že se "vyznáte"..1) ANDROID TV je specifická platforma uzpůsobená pro využití na TV s kurzorovým ovládáním.. Ne není to platforma určena primárně pro hry.2) klasický ANDROID je pro TV použití nevhodný ( V klasických TV také není klasický ANDROID)3) tazateli šlo o přehrávání NETFLIXU ve FULL HD .. ukažte mi ANDROIDÍ krabičku která to umí.4) Splácanina připojením jednohi uni kabelu??? A co říkáte pak na Macbook, kde je JEDEN konektor a vše se řeší přes různé redukce?? taky to nepatří do 21 století?( to , že je to u NTB nekomfortní o tom žádná, ale u jednoúčelového zařízení trvale zapojeného k TV je to úúúúplně jedno)

ups. no s lan portom to bude problém. ale spomenutý xiaomi sám používam k plnej spokojnosti. prihlásené do siete na 2,4 aj 5 giga pásme, sám si prepne kvalitnejší signál. netflix nepoužívam, ale mám doinštalovanú apku antiktv

Doporučuji Nvidia shield - Android TV s ovladačem + gamepad, a má i LAN port :)

Já používám několik obyčejných Android Boxů, kde je aplikace Netflix díky ovládání takřka nepoužitelná.Ale mám na nich Kodi, v něm nainstalován doplněk CastagnaIT, a Netflix jede v Kodi suprově. Doplněk CastagnaIT je zdarma a funguje i v ČR bez potřeby VPN.

Procpak se asi neda ovladat? Treba proto ze vam schazi dotykovs vestva se kterou bezny telefoni Android pocita. O kvalitativnich omezenich nemluve...Na AndroidTV ktery na cinskych boxex nenaleznete je to bez problemu - aplikace i ovladani je uzpusobene pouziti na TV.A bastlit to skrze KODI? To je pro par stouralu, typicky uzivatel Netflixu neco takoveho nebude resit...