» Poradna » Ostatní

Android TV BOX a HorizonGO - potřebuji poradit.

Dobrý den,koupil jsem si Android box k mé ,,nechytré" TV a chtěl jsem si nainstalovat aplikaci Horizon GO od UPC. Nainstaloval jsem a když jsem chtěl spustit nějakou stanici napíše mi to: Video nyní nelze přehrát.(4101) Na boxu je verze androidu 5.1 ...Psal jsem na technické oddělení a pán mi na to napsal že to na tom nejde kvůli tomu že si nemohu nainstalovat silverlight a že se ten Box tváří jako Pc a že kdyby se tvářil jako tablet nebo telefon tak to půjde ale že to jde přeprogramovat, ale je potřeba nějakého programátora který se v tom vyzná.Proto se Vás chci zeptat zda nevíte jak to buď udělat aby se to tvářilo jako TABLET/MOBIL nebo jestli někdo nevíte něco skrz ten silverlight.Pak už je jen jediná možnost, není tu nějaké programátor v okolí 100km od Teplic ? :D děkuji všem za reakce a pokud jsem něco blbě napsal nebo nesrozumitelně dejte to najevo jako normální lidi a né jako povýšenci kterých tu je v celku dost.

Odpovědi na otázku

Njn.. Jsi prostě Jouda, no.. No, hlavně že máš Android box..

hlavně že ty jsi chytrej až za roh ..

Teď jsi cool že? DEBILE

Dekuji ale uz se nevyjadruj.

Jistě - hlavně že jsi ušetřil a teď nevíš kudy kam. No jo to je to IQ tyqe co zdobí tvou prázdnou hlavinku

Muzes mi prosimte popsat jak a kde jsem usetril? Diky

Řešil bych to hlavně tady:http://www.upczone.cz/viewtopic.php

Moc diky proctu to:)

Programatorov je dost. Problem moze byt, ze nepracuju zadarmo. Nieje to az take nepochopitelne. Zaciatocnik ti nepomoze a ti lepsi su drahsi ako pravnici.

díky za reakci, každopádně počítám s tím že by to nebylo zadarmo ... jen nevím kde hledat ..

Spostupem casu a praci googlu ktery vytvoril chromecast nini nazev google cast jsem prestal pridavat prispevky do techto skupin ..asi jste malo googlil ze jste nenasel kde jsem se dlouhe roky zajimal a testoval androidy nebo psal reporterum svet androida digimedia atd ti vsak delali ruzne recencze na kdejakou hru ale o placenych sluzbach jako bylo prvni topfun a voyo nedelali testy nikde ale na nelegalni sireni pomoci kodi tv ano tak proto jsem zalozil tyhle fora..https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/4005... https://plus.google.com/communities/1063219224653... https://www.facebook.com/Android-TV-a-mini-pc-box-...

ahoj prosim ta ako si to doriešil stou chybou ?video nelze prehrat 4101ja mam rovnaký problem