» Poradna » TV, audio a video

Android TV - uloziste na stahovani aplikaci

Ahoj,prodejci televizi s Android TV casto neuvadi interni pamet televizoru pristupneho uzivateli. Pri stahovani a instalaci aplikaci z Google play pak neni jasne, kolik mista k tomu uzivatel ma. Lze u Android TV stahovat a instalovat aplikace napr. na flesh disk/ externi usb hdd? Priklad. Z google play na tv stahnu aplikaci Kuki tv, ale televizor zarve, ze neni dost mista. Vlozim flash disk, naformatuji a zasam ze jde o zarizeni uloziste/k nahravani a pote aplikaci budu moct stahnout a pouzivat?

Odpovědi na otázku

Nekupuj ziadnen smart tv hnoj, nema vyznam ten odpad podporovat. Kup poriadny monitor, k tomu linux smart krabicku alebo settopox a k tomu nejake audio.

Jasne, setopox je nejlepší řešení. Všichni zbožňují když můžou používat dva ovladače na to, aby si mohli pustit televizi

To řeší HDMI CEC.

Alebo ovládač k lepšiemu set-top-boxu, ktorým sa dá ovládať aj TV.

Ok, ukaz mi takovou TV v dnesni dobre... respektive monitor

Aplikace můžeš instalovat na flash. Ale, je to fakt nutné ? Já mám TV modelový rok 2019 s 8 GB. Obsazeno mám 5 GB, 3GB jsou ještě volný. Aplikace YT, Netflix, HBO, Eurosport, Kodi, O2TV, Spotify, AmazonPrime, screen saver, MediaPlayer.... Další netřeba, neb to jsou jen samý blbosti...

Jste si jisty, ze lze aplikace instalovat a pouzivat z flesky? U levnych TV neni tak velka interni pamet. A do budoucna tak ci tak bude treba pridavat uloziste.