» Poradna » Mobily

Android sysem recovery: System have been rooted

Zdravím,mám lenovo a328, a chtěl jsem mobil navrátit do továrního nastavení, telefon jsem měl rooted a nešlo mi dost dobře ho unrootnout tak jsem to risknul a ted se mobil zasekl na android system recovery a když dám system partition check tak to napíše: Failed! System have been root!Otázka je jestli to jde nějak skrýt že mobil byl rootnutý a pak ho poslat na reklamaci.Mobil stál necelé 3 tisíce a mám ho docela dlouho takže pokud ne tak to není zase taková tragédie....Díky za odpovědi,Michal

Odpovědi na otázku

udelej to podle tohohle ten mobil jsem mel a taky stejny navod a do 20minut mobil zpet pokud to nevis rootem ztracis zaruku a oni by na to prisli ze mas root

můžeš poslat ten link prosim tě?

http://www.modifyandroid.com/stock-roms/lenovo/how-to-... sorry :D :Da par rad musis mit ovladacevcom usb drivers a mobil musi byt pripojeny bez bateriekdyz tak vytahni i sd a prvni zaloha pak si tam dej dulezite veci pote uz jen updaty a imei (u sim ti to buded psat zadny signal) https://www.youtube.com/watchkdyby neco napis tu zase

díky moc, já jsem trochu počítal s tím, že se to může pokazit, tak jsem vše zálohoval. Zkusím tady tohle a napíšu, vypadá to, že by to mohlo jít :)

zkoušel jsem to, ale mám pár problémů: 1. první z nich je že mám linux a zkoušel jsem to přes wine (emulátor windows v linuxu), ale i když jsem nabootoval live verzi windows 7 tak výsledek byl stejný - možná to je celé tímhle, nicméně: 2. v návodu je napsané, že mám otevřít MT6752_Android_scatter.txt ale já našel jen MT582... a nakonec jsem tam vůbec žádné položky neměl viz obrázek - http://4.bp.blogspot.com/-OGIisPm0s5k/VWgIf-Ia8CI/... Možná je to celé v tom, že nemám možnost to zkusit v pořádném windows a nebo taky v tom, že tenhle krok se vůbec nestal - The PC will detect the new hardware. Nemáš nějaký nápad co stím? nejspíš to budu muset zkusit na pc s windows

no lepsi je to zkusit nekde kde budou windows linuxu moc nerozumim

zkusil jsem to na win7 a funguje to! díky moc! zachránil jsi mi 2000

Díky moc, tento návod jako jediný fungoval!