» Poradna » Ostatní

Android server nonstop energie

Zdravím, mám doma postarší tablet X6D na kterém nefunguje dotyková vrstva, tak jsem si z něj udělal web/ftp server. Bude tomu vadit když to nechám nonstop na nabíječce? Nestane se s tím nic? Nepokazí se tam něco? Chci se tam připojovat třeba ze školy tak aby se mi nevybije baterka. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Do nekolika dni exploduje jadernym vybuchem se ziskem cca 15Mt TNT. Jinak nic dramatickeho.. ;o)

Chtěl jsem normální odpověď... Ach bože, to jsou lidi na této poradně

Blbá otázka - blbá odpověď - co jsi čekal....

Souhlasím. Ty dotazy co produkujou, to je síla, co?PrasatkoPee

To nevymyslíš )Jinak s tou explozí ... no aby si se náhodou netrefil )PrasatkoPee

Teda já už jsem viděl servery poskládané z lecčehos... ale z tabletu?!?

Pokud neodpovídáš na dotaz, radši neodpovídej...A proč ne? Pokud to HW zvládne...

Pokud se nepřehřívá, tak nejspíš ne. Ale stálo by za to ho něčím ofukovat (120mm FAN).

Ok díky. Já jen jestli mi to nezničí baterku nebo ještě něco, když se tyhle věcičky nemají přebíjet :)

Ale stejně to radši ještě vyřeším jinak, teď čtu se se nafukují při přebíjení

Je v tom obvod, který nabíjení hlídá. Pokud je baterka nabitá, tak ji dále nepřebíjí. Je to ve všem, jinak by ti explodoval mobil vždy, když ho zapomeneš na nabíječce přes noc.

Tablet jako "server" pro vlastní potřebu (tedy nekomerční nasazení) proč ne.Já někdy zapomenu iPad na nabíječce třeba týden a po nalezení není tablet, ani nabíječka rozpálená. Hlavní je, aby byl vypnutý displej. Nech si to někdy doma puštěný, nějak to vytěžuj a osahávej to, jak hřeje. Když to bude hřát moc, zvaž, jestli to má cenu, případně to nějak chlaď. Pokud to pojede v klidu bez nějakého velkého přehřívání, tak buď v klidu.

Tak díky za rady. I když se nabíjí tak se trochu zahřívá, pokud nebude víc horký než při nabíjení tak by to nemělo vadit, ne? Každopádně nějaké chlazení seženu.

Jen počítej s tím, že to není stavěno na 24/7. Tedy, že životnost tím zkrátíš "více jak třikrát".PrasatkoPee