» Poradna » Mobily

Android se zasekl při načítání a už nenaběhne

Dobrý den, koupil jsem jsem pře internet používáný telefon motorola milestone. Telefonu nefungovaly tlačítka po boku (špoušť fotoaparátu, ovladač hlasitosti, zapínání) Telefon jsem zapínal přes USB kabel pro pc. Telefon však po softwarové stránce pracoval v pořádku. Telefon jsem dal do továrního nastavení a nainstaloval jsem jsem na něj aplikaci clean master a nechal jsem vyčistit telefon i sd kartu. Telefon se během průběhu čištění seknu tak že se ani nezapínala obrazovka tak jsem vyndal baterii a znova zandal. Telefon jsem znovu zapnul, načetlo se logo motorola a při náběhu nápisu android se animace zasekávala a po každém záseku nápis problikl a začal se načítat znovu. Prosím poraďte, telefon nutně potřebuju zprovoznit. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ještě jsem zapoměl dodat že telefon se po probliknutí nanačte a pořád je tam logo android. Jestli to z toho popisu není jasné