» Poradna » Mobily

Android reklamy (Vir?)

Dobrý den, když zapnu hru např. Clash of Clans objeví se tam reklama, i když hraju tak se tam sem tam objeví, ale v každé hře/app v mim telefonu mam reklamy i v tech kde reklamy vubec nejsou!! A otázky zní je to vir? Dá se odělat?

Odpovědi na otázku

Ano, teď všechny peníze jdou jim 100000 blbecku jako si ty dennodenně po rok a mají z toho 100 milionů

Zkus nějaký AV (Avast, AVG atd.)Jestli nepomůže, tak je zkus odinstalovat (hry, případně nežádoucí soft).V opravdu extrémním případě -hard reset.

S čím som sa stretol ja, nešlo to odinštalovať. Zakázať ano, ale bolo to prd platné

Odinstalovat to většinou nejde jelikož někdy uživatel odklikne aby se z trojána stal "Správce zařízení".

No , ale ja stahnul jen 1 obrazek nic vic hry app z internetu ne

Ok jdu to skusit

v androidu avast nesmysl, jak ti to mohlo přijít na mysl,

Děkuji kaktusovi problem záhadně vyřešen esetem, reklamy zmizeli, záhada je to že antivirová kontrola nic nenašla :/ .PS:když jsem eset zapl tak se tam obejevila taky reklama, ale ted uz ne :)

Není zač ;)

psal hard resetNebo i eset ?

Bože, já bych dal při kupování chytrého mobilu IQ test, aby se nestávalo toto...