» Poradna » Mobily

Android PIN misto gesta, jak prepnout.

Dobry den,kamarad ma talbet Samsung SMT585 a nedari se mu zadat gesto. Zna ale PIN do toho zarizeni a potreboval by tedy, aby se mu na zamykaci obrazovce misto pozadavku na gesto objevil pozadavek na PIN. Po nekolika neuspesnych pokusech se mu objevi zprava, ze je zarizeni na 30 sekund zamceno, ale PIN jako druhy vstup mu to nenabidne a chce to po te opet gesto.Jde to nejak prepnout ?Dekuji

Odpovědi na otázku

Jo v nastavení, ale tam se nedostaneš.

Tak to skoda. Kazdpadne je blbe, ze ma k tomu tabletu pristup pres google ucet. Muze ho zamknout smazat prozvonit a kdesi cosi, ale resetovat ten zamek nemuze. Ve starsi verzi androidu tam bylo tlacitko Lock, kde se dal vygenerovat docasny PIN. Ted uz to nejde.Neda se teda alespon udelat zaloha pres google z prohlizece ? Ma v tom tabletu na lokalnim ulozisti (na na sd karte) par dokumentu a fotek. Ze by si pres ten google ucet vyzadal zalohu na google a jak by ho zresetoval, tak si to obnovil ze zalohy ?Diky.

upresnuji "ne na" sd karte. Omlyem jsem napsal "na sd" karte.

Tak rikal, ze by to melo jit pres ucet google zazalohovat. Takze zaloha, factory reset a obnova.Snad tam bude mit vsechno

Jak pise kolega vyse, novejsi verze androidu uz nepodporuji odemceni pomoci PIN kodu. Tento postup fungoval jen u verze 4.4 a nizsi.Nejlepsi zpusob je zalohovat data pres Google ucet a provest tovarni nastaveni.https://support.google.com/android/answer/7663172