» Poradna » Mobily

Android Nougat - notifikace

Ahoj, mám nový foun s Nugátem. Měl jsem i Jelly, Lollipop. Když mi nekdo zavolal nebo poslal SMS, tak jsem na domácí obrazovce měl u zpráv i telefonu ukazatel počtu. Nyní mám jen v notifikační lište info i sms, případně její náhled. Laboroval jsem s nastavením notifikací a stejně mi to u těch hlavních ikon počet nezobrazí. Nahrál jsem i nova launcher a nepomohlo to. Je to vlastnost toho androidu 7: Díky za info. Telefon je Elephone P8 mini.

Odpovědi na otázku

Taký mám telefon se sedmičkou (OUKITEL K6000 Pro) a taky se mi nezobrazuje počet nepřečtených zpráv a zmeškaných hovorů u ikon. Nic s tím nenaděláš, je to vlastnost Androidu 7. Mně to ale koneckonců nevadí, vždycky to bylo otravné.

Nemel kraviny! Není to žádná vlastnost Androidu 7, je to dáno Louncherem který použil výrobce mobilu.

Nemusíš na mně hned útočit, já jsem neměl v ruce všechny telefony.

Uznávám, že nemusel tak útočit, ale proč teda píšeš takovou hotovou věc, že je to vlastnost Androidu 7, když to ani nemáš ověřené a sám píšeš, že jsi neměl všechny telefony. Jde mi o to, že pokud si toto někdo méně znalý přečte, tak to považuje za hotovou věc, i když to lze změnit.

Tohle není otázka Androidu ale hlavně launcheru výrobce a nadstavby výrobce. K Nova Launcheru potřebuješ TeslaUnread plugin.

vyskusane obe a ziadna naprava na mojom phone ulafone armor 2

You can download nova launcher prime from here: https://www.novalauncherprimeapk.com/

Nice article. This is a really interesting discussion. https://www.novalauncherprimeapk.com/