» Poradna » Mobily

Android nezobrazuje digitálně podepsané maily

Zdravím na telefonu Xiaomi Redmi 8 s aktuálním OS Android 9 se nezobrazují v Outlooku pro Android 4.1.23 digitálně podepsané emaily - jsou prázdné (odesílatel + příjemce se objeví ale obsah chybí). Píšu o digitálně podepsaných (NE zašifrovaných zprávách).Na starším telefonu Huawei P9 se normálně mail zobrazil. Díky zaeventuelní tipy ...

Odpovědi na otázku

Přejít na funkční e-mailový klient.

Tomu tedy nerozumím, ten Outlook email funguje v Androidu, odesílá emaily, přijímá emaily. Jediné co neumí je přečíst digitálně podepsanou zprávu.

Aquamail funguje naprosto spolehlivě, když už tedy musí být OS Android.

Musí to být Android, když je to pošta v telefonu s Androidem

Na founu s Androidem 9 používáš aplikaci pro Android 4.1.23 a to je nejspíš ten problém. Nainstaluj si aktuální verzi pro A 9.

4.1.23 je verze Outlooku pro Android !! Což je poslední verze k dispozici ...

Není to spíš něco s certifikáty?

Chybí platný kořenový certifikát certifikační autority? Např. PostSignum?

To by mohlo být, ale na stránkách Postsignum nejsou ke stažení kořenové certifikáty pro Android. Nevíte jak je tam dostat, nebo kde je najít ?

Řekl bych, že certifikát s OS nijak nesouvisí...