» Poradna » Windows (a jiné OS)

Android na PC (Windows)

Zdravím.Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o lepší možnosti , jak rozchodit mobilní systém Android na Windows. Již jsem zkoušel různé simulátory (BlueStack, ...), nebo třeba i WM workstation, ale vždy se Android sekal a nešel svižně. Znáte, prosím vás, lepší způsob? Rád bych ho provozoval (kvůli aplikacím) na PC bez sekání.Díky.

Odpovědi na otázku

Můžeš zkusit NoxPlayer, podívej se, jaké jsou minimální požadavky na hardware, abys ho zbytečně neinstaloval.https://www.bignox.com/blog/system-requirements-...

BlueStacks je fajn. Mě funguje dobře. Holt musíš mít dostatečně výkonný PC a né žádný kancelářský stroj s výkonem na úrovni kalkulačky. Musíš si uvědomit, že android běží na ARM procesorech a tedy ten emulátor musí simulovat i jinou HW architekturu a při tom se dost výkonu ztratí. Takže musíš mít výkonný stroj, aby i po té ztrátě výkonu to bylo použitelné.

Souhlas, mně taky šlape dobře.P.S. Dotaz na Tebe - nějak jsem nepřišel na to, jak řešit double tap. Asi jsem blbej, poradíš?

Už si vzpomínám. V tom programu mi taky nešlo instalovat aplikace pro Arm64, pouze armv7. To byla docela komplikace...

Ryzen 5 2600 snad stačí :). I tak mi tam nešel plynule. Jak to? Jak ho mám, prosím tě, správně nastavit?