» Poradna » Mobily

Android místo iOS ?

Zeptat jestli má cenu prodat iPhone 5s abych si mohl koupit huawei p8. Dík předem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

V životě přijdou důležitější rozhodnutí.

Čili, nech o tom hlasovat spolužáky.

A co od toho vlastně očekáváte?

Já jen že iPhone mám rok a už mě docela štve a kamarád má ten huawei a ten se mi líbí no.

:D made my day! :D

hoď si iPadem ...

Mám cenu prodávat Lamborghini a místo toho si koupit Ferrari? Předem dík za odpovědi.

Pre obchodnika Ferrari urcite ano.

a ženskou ti taky máme vybrat my???

Najlepsie je predat iPhone a kupit UFO detektor.Este ti ostane na bublifuk.http://www.amazon.com/UFO-Detector-magnetometer...

Hoď si korunou. Nezáleží co padne, důležité je co si budeš přát, aby padlo, než se podíváš co padlo.