» Poradna » Mobily

Android Auto

Zdravím mám nainstalované Android auto v telefonu ale Nezobrazuje se mi na displej telefonu jak ho lze zobrazit

Odpovědi na otázku

Ano má displej Jedná se o telefon Samsung S 21 s Androidem 11 Android Auto je nainstalované ale na displej není ikonka Androidu auto vidět

Nenapsal jsi, kdy se ti nezobrazuje? Android auto se zobrazí až když telefon připojíš k autu (většinou je to USB kabelem, novější auta to zvládnou i bezdrátově). Pokud nemáš telefon zrovna připojený k autu, tak žádnou ikonu android auto na telefonu neuvidíš.

Na mobilu mám tuto aplikaci už v systému,ale deaktivovanou i tak mě v obchod play ukazuje tohle. https://ibb.co/VYWWh3Y }} tobě to ukazuje co? https://play.google.com/store/apps/details

Áno, ikona AndroidAuto sa nenachádza v zozname aplikácii, nakoľko AA je už súčasťou Android 11. Na telefónoch Samsung sa do nastavení AA dá dostať takto: Nastavenia / Pokročilé funkcie / Android Auto

Pokud má auto více USB, tak obvykle pro android auto funguje jen jeden, ten na palubní desce.

proč řešíš Android auto na telefonu.. prostě si tu aplikaci nainstaluj a pak to připoj USB kabelem k autu. Pokud budeš mít štěstí a bude to kompatibilní tak se v autě o bjeví na displeji výzva k připojení, potvrdíš to a máš to. Na telefonu se nezobrazuje nic, jen v nastavení najdeš přehled jestli je to spárovaný, s jakym telefonem atp.Ten tvůj tajnej telefon je uvedenej jako kompatibilní a AA ? Android je aktuální ?