» Poradna » Programy

Android aplikace pro úpravu formátu .MOV

Dobrý den,sháním aplikaci pro úpravu videí ve formátu MOV. Hodně cestuji a ně vždy mám možnost (chuť) tahat sebou notebook. Potřeboval bych tedy aplikaci ve které bych mohl video (.MOV) upravit tak abych nepřišel o jeho kvalitu. Natáčím kompaktním fotoaparátem v rozlišení 1080p, 25 fps, stereo audio.

Odpovědi na otázku

kvalitu možná neztratíš, ale každopádně ztratíš baterku ...

Obávám se, že žádná rozumná videostřižna pro android neexistuje. A už z principu náročnosti, je to nevhodná činnost pro přenosné zařízení s úsporným procesorem.

podle mne je to kravina. Ozálohuj si videa na externí disk a pracuj s nimi až doma pohodlně na desktopu.