» Poradna » Ostatní

Android aplikace po zapnutí napíše ze přestala pracovat

Dobrý den včera nekdy v 7h vecer jsem zapnul messenger a ihned po zapnutí se app vypla a napsala ze prestal pracovat přitom cca před půl hodinou šla bez problémů. Zkusil jsem vše co jsem našel na internetu smazání cache, starší verzi app, tovární nastavení, atd.. a už si nevím rady tohle me psalo i pár her a uz sem je nikdy nezprovoznil. Vlastním asus zenfone 5 předem díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Jo lepsi si nechat tu verzi ktera fungovala a neaktualizovat ji.A nebo si precist recenzi u kazde aktualizace ji pisou a vetsinou to jde k horsimu.Nastav si v obchod Play neaktualizovat automaticky. Tu jsou verze Messenger https://facebook-messenger.en.uptodown.com/android/old

Díky zkusím