» Poradna » Mobily

Android aktualizace

Ahoj,prosím vás, před dvěma měsíci jsem pořídil tablet s OS Android. Od té doby jsem jej aktualizoval poprvé až včera (byť mě to tu možnost od té doby samosebou nabízelo už několikrát). Problém mám v tom, že se mi po aktualizaci jakoby zmenšilo rozlišení - všechno větší (notifikační řádek, hodiny, ta nabídka od hodin teď přes půl obrazovky, možnosti v nastavení atd... všechno větší i po zmenšení písma na nejmenší). Dá se někde změnit rozlišení nebo se to po nějaké dřívější aktualizace tak na pikachu udělalo standardně všem?Přístroj: Lenovo Tab S8-50LVerze Android: 4.4.2

Odpovědi na otázku

Ahoj, našel jsem:,,Nicméně včera večer jsem se dočkal aktualizace (mám verzi LTE), která mi změnila DPI z původních 240 na 320. A po aktualizaci se jas nemění. Nezaznamenal jsem ani problikavání. Ta změna DPI je trochu kontroverzní, ale když jsem si přizpůsobil nastavení některých programů vyhovuje mi asi lépe.,,http://androidforum.cz/lenovo-s8-t59927-30.html

Děkuji.