» Poradna » Mobily

Android 9

Dobrý den,Mám někdo na Honoru 8X již android 9?Děkuji

Odpovědi na otázku

já jo

já ne

A co se podívat do nastavení?

Ano ale píše to ze to je nejnovější android

No jak ti to tam píšou, tak máš jasno a zbytečně se ptát.

Všechny honory 8X dostávají android 9

Ano, ale aktualizace nejdou najednou. Pokud zatím nebyla přes OTA potvrzena aktualizace, je třeba čekat na uvolnění.

Díky za mínus anonyme, který ani neumíš napsat důvod proč? Asi jako u vás ve škole, když ti dala učitelka za pět a ty jsi se zeptal za co?Čistě teoreticky jsem našel stránku podpory androidu 9. A mezi vypsanými telefony tam Honor 9 lite je. Je tam i Honor 8X, ale s označením (b) a Honor 8X s označením (s)Odkaz na stránku: https://dotekomanie.cz/2019/03/aktualizace-na-an...

Teď, co jsem si tak pročítal komentáře pod stránkou, tak písmenko S a B neznamená označení, ale u písmenka S to má znamenat že je již aktualizace potvrzená někým z ČR, tudíž aktualizace je.