» Poradna » Mobily

Android 9, ako presmerovať zvuk notifikácií

Prosím, poraďte. Starší mobil (lenovo vibe p1) po pripojení BT slúchatiek aftershokz trekz titanium posielal zvonenie aj zvuk prichádzajúcich správ na slúchadlá a zároveň aj na samotný telefón. To mi vyhovovalo. Po kúpe mototrola Motorola One Vision som zistil, že zvonenie telefónu ide na mobil aj do slúchatiek ale prichádzajúce správy a oznámenia počuť len v slúchadlách. To je problém - ak ich chvíľu nemám na ušiach, neviem, že niekto písal.Celé poobedie skúšam ako to obísť, najbližšie tomu je aplikácia SoundAbout Pro tá ale nefunguje, tak som vrátil platbu. Nemáte prosím niekto tip, ako sa to dá nastaviť? Vopred ďakujem za akýkoľvek pokus o nasmerovanie

Odpovědi na otázku

found the fix!! (Galaxy S8) hope this works for all.my phone after the latest update lost the notification sounds when connected to Bluetooth in the car. It’s been a week I’ve been battling with this, just found it.Go to SettingsConnectionsclick on Bluetoothclick on your paired device setting tool gear (in my case Mazda)Youll see 4 options now, Calls - Audio - Contact access & Message accessTurn OFF AUDIOThats it! I have no idea if this will affect any apps that may be connected, hasnt on mine. Everything is working as prior to the update.Goodluck!

Ak odpojím zvuk médií, odpoja sa aj slúchadlá. Ale ďakujem za nápad. Škoda.

Zatiaľ pátram márne. Nemáte teda niekto nápad ako v androide smerovať zvuky oznámení na telefón a zvuk z prehrávača na BT? V niektorých mobiloch to zjavne majú.

Možná by ti pomohla Android aplikace SoundAbout, která umí směrovat zvuky.

Nebo ještě aplikace Separate App Sound, jestli potřebují aplikace root a více info si musíš dohledat sám..

Ďakujem to soundabout som skúšal a nefungovalo to nejak. Aj kúpené som to mal... Separate App Sound skúsim, ďakujem za tip. Na prvý pohľad to tam nevidím. Možno v pro verzii