» Poradna » Mobily

Android 7 Nougat

Čuss, mám telefon Galaxy J5 J500FN 2015 a celý rok sem čekal na aktualizaci na a android 7.1.1 nougat a jak to tak vypadá tak se ani nedočkam. Tak mě napadlo jestli jde na ten muj mobil přes odin nainstalovta firmware od Galaxy J5 2016 J510FN a ten už tu aktualizaci má. Pujde to? Bude ten telefon jet?? Nebo je ještě nějaká jiná možnost jak mit androd 7 kromě Cyanogenu, ten jakoby úplně nechci. Diky :)

Odpovědi na otázku

Ak má rovnaký HW, ale o tom pochybujem, žeby mal rovnaký LTE modul, RAM, procesor a podobne.

No,aby ti nezůstala bezcenná věc. Pro žádný telefon to není úplně stejné. Vždy je tam něco pro konkrétní model. Nezkoušel bych to.

on cyanogen už nie je cyanogen, ale LineageOS. nightly aktualizácie sú každý týždeň. aktuálne pre staršie modely Guava 7(Nougat 7.1.2) ja mám LG G3 (D855). pôvodne sa mi zbláznil originálny firmware, tak som to skúsil s LineageOS a som spokojnýpre tvoj model je Guava7 (Nougat 7.1.2) aj Guava8 (Nougat 8.1)https://forum.xda-developers.com/galaxy-j5/development/rom... https://forum.xda-developers.com/galaxy-j5/development/uno...