» Poradna » Mobily

Android 6.0

Ahoj. Dnes jsem si aktualizoval android na verzi 6.0 a vzhledem k nedostatku místa v interní paměti jsem chtěl přesunout pár dat aplikací na paměťovou kartu jako to šlo v předchozí verzi androidu 5 a 5.1 jenže v této verzi nabídka na přesun vůbec není a já nevím co s tím..prosím kdybyste mi mohli nějak poradit. Předem děkuji..

Odpovědi na otázku

Ještě jsem android 6 neviděl, ale měl by mít funkci připojit sd kartu do interní paměti.

Ano, koukám že má ale je nutno jí před tím naformátovat což znamená že bych přišel o 13 GB uložených dat na ní..

No a??? To je takový problém si data zálohovat do PC a pak je tam případně vrátit? Nebo ty vůbec nezálohuješ, co budeš dělat, když ti karta z ničeho nic chcípne?

Samozřejmě že jí zálohovanou mám ale píše se tam že když jí tak nastavím nebude fungovat v jiném zařízení to je další věc..

A model telefonu je tajny?

Ano omlouvám se..jde o Lenovo A7000

Jak telefon maká s androidem 6? A jakou máte verzi firmware? Nějaký postřehy.. Mám totiž taky A7000, ale furt jsem na Androidu 5.. čekám na více recenzí, jestli má cenu přecházet a dělat upgrade na 6. Díky.

No myslím si že zatím jde vše jak má ale jak jsem řekl, jediný co pořád nevím je přesun těch dat aplikací na paměťovku..a vzhledem k tomu že jsem vážně celkem amatér v tomhle tak těžko říci jaká verze firmware tam je..když mi řeknete kde nebo jak to najít tak vám to řeknu

Nastavení - info o telefonu - informace o zařízení - a číslo sestavení.. je to to číslo, které má na konci _ROW.. jsem četl, že lenovo vydalo asi před 14dny nový firmware opravující některé chyby. Tak proto se ptám . :)

Ano myslel jsem si že to bude tohle ale nebyl jsem si moc jistý..S225_160517_ROW

Jo a možná vám tohle pomůže - co se týče přesunu app na sd kartu. https://www.youtube.com/watch

To je právě to o čem jsem tu už psal,musím naformátovat SD kartu a ta pak bude mít funkci něco jako vnitřní úložiště s tím že v jiném zařízení fungovat nebude..