» Poradna » Mobily

Android 6 - Mobil -G_ senzor

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak nastavit "G-Senzor" snad to píšu správně...Zde je popis závady:Na mobilu Blackview BV6000 se mi rozladil systém natáčení obrazu při překlopení mobilu naležato či na výšku. (Překlápí jen naležato nalevo i napravo ale ve středu jakože na výšku se nechytne) Přitom různé testovací grafy zapisují linku pokaždé jinak při různých náklonech ale nastavit to nijak neumím, nerozumím těm grafům. -Zkoušel jsem to nejprve nastavit u různých aplikací "vodováha", leč bez výsledku... nakonec jsem dal Tovární obnovení, ale ani to nepomohlo.Pouze u jedné Aplikace Bubble Level jde ikonkou "set", ustabilizovat bublinky na správných místech pro práci s vodováhou, ovšem žádné jiné aplikace tohle ale neberou na vědomí... je to nastaveno pouze v té jedné aplikaci.Díky všem za případné info.......

Odpovědi na otázku

nastavenia-displej-viac-kalibrácia snímača pohybuaspoň takto je na andro6.0 lg d855

Nemůžu se připojit ke googlu

a čo má spoločné nastavenie g-senzora s guglom?toto je súčasť samotného systému!