» Poradna » Mobily

Android 5.0.2 a nefunkční synchronizace

Ahoj,koupil jsem si telefon Xperia Z3 Compact a v něm byl Android 4 a vše fungovalo. Pak mi vyskočila hláška, že můžu aktualizovat na verzi 5.Vše proběhlo v pohodě, na změnu jsem si zvykl, ale nefunguje žádná synchronizace. Nefunguje synch. Twitteru, Gmailu, kalendáře... a tak dále.Ruční zapnutí a vypnutí synchronizace v nastavení nepomohlo. Odhlášení a přihlášení také ne. Vymazal jsem i mezipaměť aplikace, aktualizoval na nejnovější verzi aplikace, vymazal celou mezipaměť v mobilu - nic nefunguje.Vždy musím vejít do aplikace a aktualizovat ji ručně.Netušíte co s tím? Už mě napadá jen resetovat vše do továrního nastavení, ale to se mi moc nechce, protože budu muset vše nastavovat znovu.

Odpovědi na otázku

Udělej si přes adb zálohu aplikací i s daty a pak proveď factory reset. Pokud nepomůže, vrať se ke stock rom. Viz. google

No a nebo ještě lépe se vykašli na data a udělej ten factory reset (tovární nastavení) - je to prostě přechod na uplně jiný systém a potřebuje to mít čistou hlavu ...