» Poradna » Mobily

Android 4.1.1 změna nabízených textů SMS volajícímu po nepřijetí hovoru

Nevěděl by jste někdo, jak změnit, nebo přidat nový text SMS zprávy, které Android 4.1.1 nabízí po zavěšení (nezvednutí) příchozího hovoru. Např. Omlouvám se, zavolám později.Dík

Odpovědi na otázku

Viz strana 24...

Asi mám jiný počet dotazů na stránku, protože na stránce 24 jsem nic nenašel. Nemohl by jsi sem vložit odkaz, nebo prostě odpovědět?Dík

Kdybys nám aspoň prozradil, jaký že to máš mobil... Ale odpověď už tu je, u jiných výrobců to bude podobné.

Mám Andriod 4.1.2, takže nevím, jestli to bude přesně stejné, ale mohlo by to být určitě podobné a jde to velice jednoduše.Nastavení / Nastavení hovorů / Rychlé odpovědi - tam mám přednastavené 4 texty - přidávat mi tedy nejdou, ale po kliknutí na kterýkoli z nich ho lze editovat a uložit pouhým stisknutí OK.

Bohužel jsem ve 4.1.1 nic takového nenašel