» Poradna » Mobily

Android- nefunkční plikace předstírající pád jiných aplikací po jejich spuštění

Zdravím, nějak mi nechtějí pracovat aplikace předstírající pád jiné aplikace po její spuštění. Přístup do aplikace není znemožněn vždy, po každém spuštění. Jednoduše, pokud si někdo vezme můj mobil a spustí například Fotoaparát, tak (například s použitím aplikace Invisiblock) je nutno nakreslit na display, kde jde vidět jen chybová hláška, že aplikace spadla, tzv. ,,secret gesture".Proč si nezamknu jednoduše celý mobil, nebo nepoužiji buď jinou aplikaci zamykající celý systém, a nebo jen klasický applock, nechte prosím na mě.Je možné, že se mi to s tím (Smart) applockem ,,hádá" a proto pak nefunguje nic, ani applock a ani invisiblock? Obě aplikace mám jako správce zařízení. Smart Applock mám pro fotoaparát vypnutý a mám ho zabezpečený jen s Invisiblockem.Případně byste mi mohli doporučit jinou takovouhle a funkční, hlavně spolehlivou aplikaci. Děkuji

Odpovědi na otázku

Problém o ničem podaný jako grafomanský blábol.

Nic takového nikdy pořádně fungovat nebude. Budeš to muset řešit jako každý normální člověk, když nechce, aby se mu v mobilu někdo hrabal, prostě ho zamykat.