» Poradna » Mobily

Android = Focení TLAČÍTKEM

Dobrý den,android aplikace "mod button foto".Existuje pod aplikace?Děkuji

Odpovědi na otázku

Nepochopil jsem otázku, ale můžeš fotit tlačítkem na zeslabení zvuku.

Jakým způsobem chlape.Potřeba program?Díky

stačí to nastavit v nastavení u foťáku a nesmí to být moc stará verze Androida, ta to neuměla.

Upřesni česky, na co se vlastně ptáš. Použití tlačítka hlasitosti si v nastavení fotoaparátu můžeš nastavit na přiblížení, hlasitost nebo spoušť.

Jakým zpúsobem? No přečtením si návodu

Upřesni verzi Androidu, 5.1 fotí na tlačítka volume up/down normálně.