» Poradna » Ostatní

Android - zjistit rozsirene info o baterii mobilu

Ahojte.
Nevite nekdo kde zjistit rozsirene info o baterii v telefonu na platforme Android? Jde mi o opotrebeni, realnou soucasnou kapacitu oproti puvodni apod. Koupil jsem si telefon a zda se mi ze ta baterka v nem vubec nic nevydrzi, tak chci zjistit zda-li je to mobilem(vysoky odber) nebo jestli je baterka kratce pred odchodem do kremikoveho nebe. Nebo neeexistuje nejaka aplikace v mobilu(Market) ktera to umi z baterky vytahnout?

Odpovědi na otázku

Před pár měsíci jsem přešel z normálního mobilního telefonu bez OS na PDA s Androidem a můžu říct, že jsem taky nečekal takovou krátkou výdrž. Po přečtení pár recenzí jsem se ale ujistil, že je to normální.

A jak dlouho vydrží ? Co máš za mobil ? U normálních značek více jak 2-3 dny nepočítej - a u "ne"normálních (např. Gigabyte) je výdrž max. 1 až 2 dny.

Mam HTC Tatto, takze chytrounek s velmi malym displejem 320x240(u tel. s 640x360 ci 800xkdovico bych se nedivil). Mel by pry vydrzet i dva-3dny, no me nevydrzi leckdy ani den. A to ho pritom pouzivam velmi malo(na wifi BT prakticky nelezu, na inet sem tam ale celkem velmi malo), pouzivam ho asi nejvic poslouchani hudby s vypnutym displejem(setric). Telefonek je z druhe ruky takze je mozne ze baterka uz je za zenitem, ale zadna aplikace ktera by dokazala vycucnout z baterky info o opotrebeni(ala u notebooku) asi neexistuje :(