» Poradna » Mobily

Android - zablokovaný telefon

Zdravím,dcera mi zablokovala android telefon (30x špatně namalovala znak) a teď to po mně chce uživatelské jméno a heslo.Průšvih je, že mail i heslo gmailu vím, ale telefon se NEODEMKNE! Co s tím kromě HW resetu, do kterého se mi nechce???

Odpovědi na otázku

Nic, bez hard resetu se tam nedostaneš.

Jak je ale možné, že mi to heslo nefunguje? (A vím ho, protože jsem přes PC přihlášený do gmailu, který používám i na tom telefonu).

Otázkou by spíše mělo být, zda telefon skutečně touží po uživatelském jménu a heslu do Gmailu a ne třeba jiném.

V tom případě bych byl namydlený. Ale nevzpomínám si, že bych ho takto zabezpečoval.

taky mám ten pocit, pokud si pamatuju, tak při "zamknutí obrazovky obličejem" je pro jistotu vyžadováno ještě zadání hesla, to kdybych shodil vlasy nebo odemykal a foťák mně nerozpoznal, nebude to podobný případ? Pak je tedy heslo jiné, než heslo ke google účtu...

Máš na tom telefonu zapnutý internet? Buď wifi nebo mobilní data. Bez internetu to google účtem odblokovat nejde.

Nejdou mi simkarty ani jedna i kdys jsou funkcni v mem druhem telefonu vsechno funguje nemuzu pouze nikomu volat napise me ze neni registrovan karta nevim co tam je proc to nejde

Některá eěcka jsou koukám pěkně oprásklá,na můj telefon mi nesmí bez dovolení sáhnout...

Děti jsou prostě šikovné. Ta moje má 3 roky a když ji nikdo nevidí, tak zkouší kdeco.

Vyhodit... TO jsou křápy, když jde takhle jednoduše" zablokovat"... Normální člověk když si zašifruje pomocí TC, tak díky PKDBF2 může céru nechat vkládat heslo klidně celý den

Zkoušel jsem něco najít, ale neuspěl jsem. Musel jsem ho zresetovat. No, ale zas mám teď krásně čistý telefon Jen nechápu logiku androidu. Proč mi to heslo od gmailu nevzal (neměl jsem dvojité zabezpeční) a proč vlastně nedovolí třeba po hodině (nebo klidně 12 hod) další pokus s malováním hesla.

Pri zadavani znaku jsi ho musel zadat dvakrat stejne a pak pro pripad jeste heslo kdyby jsi znak zapomel.Zadny heslo do gmailu ti nemuze pomoct jelikoz s timhle nema nic spolecnyho.To heslo ktery to chce jsi zadal sam a do telefonu ne na gmail.

Ale má.. Pokud máš čistej androj, tak když zadáš blbě "heslo" k odemknutí obrazovky, tak to chce přihlášení k gmail účtu se kterým je telefon spárovanej... Akorát nevím, jak to funguje, pokud si zrovna offline

Úplně jednoduše - nefunguje Pokud nemá přístroj přístup na net, tak zablokované gesto/pin pomocí google účtu odblokovat nelze.

Zkus něco z téhle http://android.stackexchange.com/questions/35847/can-not-u... stránky, nemám teď čas to studovat, ale část "Disable Pattern Lock via ADB" by mohla zabrat.

Díky moc všem za snahu, ale až teď jsem pochopil, jaký jsem totální idiot. Ten telefon totiž neměl přístup na net - je v něm simka, která má data bloklá a wifi byla vypnutá. A já ... jsem se snažil ho odblokovat sice správným heslem, ale bez připojení.Stačilo by mi, kdybych tam strčil jinou simku, která má přístup na net?

ano, stačilo. Jo, řešení vždy přicházejí až když nejsou potřeba

Pokud nemáš v telefonu nějakou Anti-theft ochranu tak by to mohlo jít.

Mělo by to stačit, ale je potřeba, aby to byla SIM stejného operátora, aby sedělo nastavení přístupového bodu. A taky si nejsem jistý, jestli tam není nějaká ochrana proti změně SIM.

pokud mas vypnute data v telefonu tak ne