» Poradna » Mobily

Android - WiFi se náhodně odpojuje a znovu připojí

Dobrý den,Mám dva modemy. Na tom jednom mi WiFi na androidu jde perfektně, ale na tom druhém se mi vždy cca za 15 minut odpojí WiFi a zase se připojí - přeruší se například stahování nebo spadne hra. Jiný telefon nebo notebook to nedělá. Mám mobil Cubot X20 Pro. Je to teda Čína jo ale na tom jednom modemu WiFi funguje. Ale na tom druhém WiFi padá. Ten modem na kterém to padá je Zte zxhn h267a. Zkoušel jsem to na tom samém modemu u kamaráda ( má ten samý) a dělá to taky. Takže je to něco mezi mobilem a Zte zxhn h267a modemem. Díky za všechny řešení

Odpovědi na otázku

OTNa kieho ďasa si znova poloýil túto otázku?Tu si sa pýtal to isté:https://www.zive.cz/poradna/android---wifi-se...

Neřešte blbosti a prosím pomozte mi. Teda ochota tady moc není. Nemáš nějaký nápad jak to řešit pls?

Na to ti odpoví ,Věštecká koule,

Smejd telefon i modem. Vyhodit a koupit neco normalniho.

V prvom rade treba zistiť či je to presne 15min, alebo len cca 15min.

Je to různé. Někdy za půl hodiny a někdy i za deset minut. WiFi se prostě odpojí a zase automaticky připojí. Má to dopad na stahovani, hraní her atd.

V takom prípade je potrebné vedieť akým signálom vidí router ten mobil. Možno, že ten mobil vysiela veľmi malým výkonom. To može byť chyba nastavenia, alebo chyba v ovládači pre wifi v tom telefóne.

Zkus si pohrat s nastavenim vysilaciho kanalu routeru. Jestli se nekde nepere se sousedem.

To jsem zkoušel snad na všech kanálech. I jsem si hrál s tím 802.1.1.bng nebo jak to je. A šlo by updateovat android WiFi driver?

A ostatní zařízení (PC NTB) na tom druhém Zte zxhn h267 taky padají nebo fungují ?

Ne ostatní zařízení jako notebook PC atd. nepadají jen tento mobil.