» Poradna » Mobily

Android - WiFi se náhodně odpojuje a znovu připojí

Dobrý den,Mám dva modemy. Na tom jednom mi WiFi na androidu jde perfektně, ale na tom druhém se mi vždy cca za 15 minut odpojí WiFi a zase se připojí - přeruší se například stahování nebo spadne hra. Jiný telefon nebo notebook to nedělá. Mám mobil Cubot X20 Pro. Je to teda Čína jo ale na tom jednom modemu WiFi funguje. Ale na tom druhém WiFi padá. Ten modem na kterém to padá je Zte zxhn h267a. Zkoušel jsem to na tom samém modemu u kamaráda ( má ten samý) a dělá to taky. Takže je to něco mezi mobilem a Zte zxhn h267a modemem. Díky za všechny řešení

Odpovědi na otázku

A řešení na co ? Píšete větu oznamovací, takže nám to jen oznamujete . Telefon nebo router/modem si stejně musíte koupit jiný sám.....

Dobrý den, Máte prosím nějaký nápad jak padání WiFi řešit? Než si koupím novou.Díky za všechny nápady