» Poradna » Web a internet

Android - přeposlání e-mailu

Mám tablet Nexus.Dostal jsem e-mail.Chci jej přeposlat.Dám přeposlat.Je tam položka Komu:Nechci vypisovat jména a jejich e-maily, mám je totiž v kontaktech. Chtěl bych aby mi to nabídlo výběr z mých kontaktů - jak na to?

Odpovědi na otázku

Moje kontakty

napiš začátek jména nebo emal.adresy, google to začne nabízet adresy a ty jen ťuknutím vybereš, kterou chceš

Je to stejné jako na PC,,klikni nebo ťukni na "Komu" a objeví se nabídka.Jenom neříkej že jsi to nezkoušel.To jsou mi dotazy.