» Poradna » Mobily

Android - Ověřte svůj účet

Dobrý den,Když resetuji telefon do továrního nastavení tak pak po mě chce následně ověření přihlášením posledního Google účtu. Když odstraním toto zařízení z toho Google účtu (ze správy zařízení), kterým je třeba se ověřit, bude možné ten telefon spustit bez ověření anebo je striktně dané, že musím přímo na tom telefonu ten účet nejprve přihlásit (nebo nechat odblokovat v servisu)?Případně když tam těch účtů bylo více je nutné to zařízení odebrat ze všech účtů?

Odpovědi na otázku

Něž provedete obnovení do továrního nastavení, je nutné v telefonu odhlásit účet Google. Takže nyní musíte přihlásit telefon k svému účtu a následně jej odebrat (odhlásit) a znovu provést reset.

To je mi jasné, ale otázka je jestli toho odebrání účtu respektive ověření lze docílit i tak, že odeberu ten telefon ve správci zařízení v Google účtu.

Ne.

Kdyz davas mobil do tovarniho nastaveni a nechces aby chtel pak po tobe prihlaseni na ucet s kterym byl sparovan,tak je poteba v nastaveni mobiu neodklikavat obnoveni dat ( zalohovani )

A ss a jeho nesmyslné rady. Jako vždycky píšeš nesmysly. Tohle nepomůže, je potřeba odstranit účet z telefonu a pak provést factory reset.

Tim ze nebude zalohva data atd. tak se automaticky dstrani i ten ucet prote mobil bude cisty zustane jen system. Ucet si pak vytvori jiny. Tak nevim co natom vidis za spatne.

Jeste dodam,ze tohlle se dela z duvodu,ze chci dat stary mobil nekomu z rdiny,ale nechci prijit o stavajici ucet protoze ho pouzij na novem mobilu,ale nepotrebuji aby me tam lez ten komu ten stary mobil dam. Tak nevim co natom nechapes..