» Poradna » Mobily

Android - Háčky v SMSkách (nechtěná autom. oprava)

Ahoj vespolek, Prosím, nenašel by se někdo, kdo by si věděl rady s nechtěnou automatickou opravou textu v SMSkách, která mi dopisuje do textu háčky a čárky v Androidu (verze 7 - Nougat na Lenovo P2)? Našeptávání je príma, ale opravování mě rozčiluje.Díky a príma den.M.

Odpovědi na otázku

To je klavesnici. Jakou pouzivas?

Ahoj. díky, to je správná cesta... našel jsem sí díky tomu tvému dotazu sekci, kde byla funkce povolená. Děkuju za nasměrování - vyřešeno ;).