Amilo Pro V3545 - tovarenske nastavenia

Zdravim,

ako sa daju obnovit tovarenske nastavenia na uvedenom notebooku. Chcel by som ho dostat do stavu ako ked som ho kupil.

Dakujem.

Odpovědi na otázku

manuál,stránky výrobcu,recovery cd/dvd

nebo ho z toho přiloženého DVD přeinstaluj, na stránkách FS jsou všechny potřebné ovladače pro win Vista i win XP

jen otazka, je to vubec mozne udelat ? Vzdyt na tomto NB (a i jinych) je predinstalovany windows ale neni kompletne nainstalovany. To dela uzivatel po zakoupeni NB. Osobne nemam predstavu jak toho dosahnout