» Poradna » Programy

AMILO Pi 2540 + WinPhlash nemohu flešnout nový BIOS

když WinPhlash spustím,tak dostanu hlášku,že se mám přihlásit jako admin a to já jsem.Nevíte jak to obejít.Ty VISTY mě ale serou.

Odpovědi na otázku

A ještě jeden dotaz,když přesouvám ve WinCommanderovi F6kou tak to také nejde.Neumíte někdo nějakou úpravu VIST,aby mě nechaly na pokoji ? dík

Nikdo nic ?

stále nic ?

ještě jedna věc mě trápí : AMILO Pi 2540 má stálé napájení USB z důvodu,aby se externí zřízení dala pomocí USB nabíjet i v případě,že je ntb vypnutý,takže když je ntb 2 dny bez napájení,baterie se totálně vybijí . Nevíte někdo jak tuto hrůzu vypnout ? V Biosu jsem nic nenašel. díky

nebo tedy doufám,že jsem.Nebo je u VISTY nějaké jiné přihlašování administrátora než u XP ?