Amiko HD 8150 Irdeto

Dobrý večer, dnes RTVS sprístupnila stanicu Trojka a mne na Amiko HD 8150 ukazuje ako kódovanú. Vraj treba kartu v nastaveniach preklopiť na Irdeto lenže to v nastaveniach nemám. Vedeli by ste poskytnúť softvér do Amika HD 8150 ktorý by tuto možnosť pridal? Súčasná verzia softvéru ktorú mám nainštalovanú je 2.3.65 emu. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Tohle by asi spíš byl dotaz na nějaké satelitní forum. Tady jde asi o nastavení integrované čtečky. S CI modulem by to bylo jednodušší.

zeptej se spíše v poradně na Parabola.cz atd.

tak si stiahni na stránkach výrobcu najnovšiu verziu firmwaru 2.4.58....

To nie je SW/FW problem. Musis mat kartu Skylink Irdeto - predpokladam ze teraz tam mas staru Skylink ICE (cryptoworks).Irdeto karta nie je kompatibilna so vstavanou citackou Amiko - pre nu sa musi kupit novy CAM modul.