American megatrends problém s vypnutím počítače

Dobrý den ,mám dotaz ohledně zde https://ctrlv.cz/ttyh doloženého obrázku, při používání počítače na jakýkoliv operace např. sledování streamu, videí, hraní her atd..se počítač restartuje a naskočí ten problém který jsem vyfotil.Děkuji za radu :D

Odpovědi na otázku

F2 jste zmáčknul? Opakuje se problém? Pokud ano, poroučel se dle té hlášky zdroj.

ano f2 zmáčknu vždy když se to stane aby se normálně spustil pc :D btw už se to stalo asi po desáté

Ok, tak zmáčkněte F1 a vyzkoušejte vypnout v biosu funkci Anti surge. Pokud ani to problém neodstraní tak je určitě špatný zdroj.

Děkuji mnohokrát hned jak se to stane zkusím to udělat :D

můžete to udělat preventivně.