AMD XP 2000+ Palomino + nFORCE 2

Mam desku Asus A7N8X-E Deluxe - nVidia nForce2, MicroStar RX9800Pro-SP128 128MB. + Mam v dualu Kingstone 333, ale CPU jen AMD XP 2000+ Palomino , jakej zpusob pretaktovani CPU byste mi doporucovali ? Zvysovat FSB o 1 a cekat na stabilitu ? Nebo to rovnou dat ze 133 na 166 ?Teplotu mam na CPU okolo 47°C a na desce okolo 26°C.Jobi - www.sweb.cz/jobi

Odpovědi na otázku

ja bych to dal rovnou na 166, myslim si ze by to moh unist ... ale nevim jak tohle jadro no ja mam thougherberda bo jak se to pise a s tim sem byl i na 231 ale pak uz mi klekly ramky mam jen 400 ... fsb asi nejlepsi zpusob z nf2 pac ma uzamikac...

Zkusím to, schválně, co to udělá