AMD vs Intel

Ahoj , jak moc velký je rozdil mezi FX-8300 a I5 z řady 1150? Hlavně v hraní.K grafické kartě střední třídy - GTX 960 a nebo R9 380?Vím , že u těch více namakaných karet Intel zničí AMD .. ale jak si vedou takhle ve střední třídě? Je AMD o dost horší?Dejmo tomu , že máme i5+ r9 380 vs amd vs R9 380 - bude AMD pozadu nebo to bude plus mínus autobus?

Odpovědi na otázku

Fugel nefunguje? 1. http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php2. Intel má asi vždy mmt lepší výkon na jadro (dôležité u WoT)3. AMD má otvorený násobič (u FX), ale zato sa u nich vieš dostať s TDP na 140W4. z bodu 3 vyplýva, že musíš mať lepší zdroj aj dosku ak nechceš bežať len na 95W (bez OC)5. u AMD končíš na FX-8300, zvlášť ak nemáš dosku na pretaktovanie, u Intelu nemáš problém aj na lacnejšej doske ísť do i7-6700 s TDP menším o 30W v základe6. pod. u AMD grafik - síce majú podporu DX12, ale to TDP za to mne nestojí ak Ti nejde o 2K na plynulé hranie (tam asi len R9 390X)

*gugel

Autobus v kterém není zima.

Nebo mixér, který se točí doleva.

Pytac sa pyta: "nebo to bude plus mínus autobus?" a ked ze AMD viac hreje, tak je spravne "Diesel 95.85.240.--- | 31. 3. 2016 21:18 Autobus v kterém není zima."