» Poradna » Notebooky

AMD (TM) R7 M360 2GB a Intel HD

Ahoj :) Přejí všem krásné vánoce a šťastný nový rok :).A teď k dotazu: Mám notebook Lenovo Z51-70 (Ano vím, že není na hry tak si to nechte), v něm mám grafiku AMD (TM) R7 M360 2GB a Intel HD 5500 a mám menší problém s nastavením AMD. Je tam pouze nastavení přepínání grafik a ne to co tam správně má být (Nastavení celkového AMD), také se mi GK nezdá výkonově např. Rust = 1440x700 30 FPS,Watch Dogs 1 = 1600x700 (nějak tak to je) okolo 25-30 fps a poslední Sniper Ghost 20-28 fps všechno na nejnižší detaily... Nejdřív jsem to tam měl cely nastavení AMD i s ovladači Intel ale po restartu to zmizelo a je tam pouze nastavení prepinatelnych grafik (to vysoký výkon atd...) Jde to nějak získat zpět nebo dokonce zjistit chybu proč je to tak pomalé ? Nebo už to tak je ? Díky předem za odpověď. :)))

Odpovědi na otázku

Parametry :DIntel i5 2.20 GHz4 GB RAM DDR3 AMD (TM) R7 M360 2GB. Okolo 900 takt jádra Intel HD 5500 Pote dodam vice informací